Class of 2023  

Katie Amato, University at Buffalo                                                              Jenna Astridge, Aspire of WNY                                                              Dan Bozer, Nautilus Solar Energy                                                          Ann Branch, Univera Healthcare                                                              Krystina Burow, Tapestry Charter School                                      Ashley Coder, Buffalo Prep                                                                    Ariel Davis, United Way of Buffalo and Erie County                                  Joe Konze, Douglas Development Corporation                                          Megan Morris-Smith, Lumsden & McCormick                                        Dee Prewitt, Northland Workforce Training Center                                Keri Socker, Resource Council of WNY                                                    Jake Wilkins, People Inc.                                                                            James Zawodzinski, Hodgson Russ LLP

Class of 2022  

Shontay Barnes, Via Evaluation
Katie Couch, M&T Bank
Kristin Fields, Buffalo State University
Concetta Ferguson, People Inc
Rachael Ireland, Rich Products
Meichle Latham, Catholic Charities
Elizabeth Perna, Transit Lanes
Megan Rechin, Aspire of WNY
Kimberly Suminski, Child Care Resource Network
Maria Ta, The Ta Collective
Scott Weigley, OLV Charities

Class of 2021  

Molly Barrett, Ingram Micro
Joseph DiStasio, BestSelf Behavioral Health 
Rachel Good, Savarino Companies, LLC
Lauren Hartmann, Riveron
Timothy McGeever, ARC Health
Emry Moore, BlueCrossBlueShield of WNY
Kent Olden, Health Foundation for Western & Central New York    Richard Ridenour, Evergreen Health 
Diana Sedita, Catholic Health

Class of 2020

 

Tara Burgess, E.P.I.C.
Brittany Calhoun, M&T Bank
Brian Field, Buffalo Society of Natural Sciences
Aly Finkle, AML RightSource
Carlisle Lipke, Leadership Buffalo
Christian Martinez, Sandhill Investment Management
Chris Porpiglia, Wealth Enhancement Group
Ed O’Keefe, ABC-Amega, Inc

     
Class of 2019   Emma Concannon, North Forest Office Space
Heather Jason, Canisius College
Shannon McCabe, Moog
Bridget Ryan, Fat Bob's Smokehouse
Adriana Viverette, 93.7 WBLK
Michael Weidrich, South Buffalo Community Association
Kyle Wiley, M&T Bank
Tracy Woodrow, M&T Bank
     
Class of 2018   Rebecca Besch, Daemen College
Laura Fairbrother, Lawley
Sara Beth Fisher, Buffalo Bills
Wes Froebel, Minuteman Press
Kelsey Gasiorczyk, Rich Products
Adam Koehn, CBRE
Mary Kate Metzger, Buffalo State College
Jack McCauley, Silver Grove Financial Group LLC
Kate Peck, Albright Knox
     
Class of 2017   Omar ElNassar, Integer
Debra Kremblas, Ellicott Development Company
Russell Manzella, Synacor
Christine Marino, City of Buffalo Urban Renewal Agency
Cristin Murray, Hodgson Russ
Marcia Pacciotti, For the Love of Cooking, LLC
Jason Pappas, Queen City Risk Management
Kelly Showard, ECMC
Jared Threat, Moog Inc.
Amanda Zafur, The Law Office of Kathryn M. Kirsch
     
Class of 2016   Donna Brown, ECMC
Brooke Kibrick, Buffalo Niagara Partnerships
Rich Macey, Vmware
Meghan Palumbo, M&T Bank
Fran Slavin, Turner Construction
Lauren Weatherbee, The Buffalo News
     
Class of 2015   Tricia Barrett, Crowley Webb & Associates
Jennifer Fortune, FIFTEEN
Peter Herman, Tipico Coffee
Cyndie Huynh, Evergreen Health Services
Alisa LaPlante Cosgrove, Rosina Food Products Inc.
Kelsey McArthur, New Era Cap
Esther Quartarone
     
Class of 2014   Patti Stephen, Buffalo Prep
Michael Szymoniak, Lawley Benefits Group
     
Class of 2013  

Marcey Bryant, Family Justice Center
Kevin Eick, KeyBank
Matthew Miller, Rupp, Baase, Pfalzgraf, Cunningham & Coppola
Kristine Weller, Independent Health
Caroline Organ, Brock, Schechter & Polakoff, LLP

Jenna Luehrsen, Crowley Webb

     
Class of 2012   Lauren Glose, Wendel Companies
Vikki Hirschey, Occidental Chemical
Christopher Musialowski, IWG
Kevin Paris, Toshiba Business Solutions
Bill Witzelben, M&T Bank
     
Class of 2011   Heidi McCready, Moog
Thomas Muraca, Katz Americas
Jennifer Shalik, Sullair
Dan Wolfe, Employer Services Corporation
     
Class of 2010   Michael Anderson, Bank on Buffalo
Erin Klass-Hooge
Leon Smith IV, Niagara Lubricant Co., Inc
     
Class of 2009   Donald Freedman, Ferguson Electric Construction Co. Inc.
Kellena Kane, Uniland Development Company
Charlie Riley, Pharmacy Benefit Dimensions
     
Class of 2008  

Landrum Beard, Community Foundation for Greater Buffalo                Sara Emhof, APA Solutions
Cynthia McDonald, The BISON Scholarship Fund

     
Class of 2007   Holly Bowser, Roswell Park Cancer Institute
Terri Zelasko
     
Class of 2006   Tonalee Batchelor, TBatchelor Consultants
Anthony Billoni, Roswell Park Cancer Institute
Amity Mann
     
Class of 2005   Lisa Damiani
Lynn Gannon, Ellicott Development Company
     
Class of 2004   Collin Gehl, Child & Family Serivces
JoAnne Hudecki, Retired
Diane Matteson, Daemen College
     
Class of 2003   Joost Vles, Moog Inc.
     
Class of 2002   Laura Monte, HSBC
     
Class of 2001   Maura Cohen, RMC Marketing Services
     
Class of 2000   Max Donatelli, Retired
     
Class of 1999   Francesca Mesiah, Kaleida Health
     
Class of 1998    
     
Class of 1997   Courtney Walsh, University at Buffalo
     
Class of 1996   Bruce Boissonnault, Niagara Health Quality Coalition
     
Class of 1995   Patricia O'Brien, The Carlisle Collection
     
Class of 1994    
     
Class of 1992   Tom Van Nortwick
     
Class of 1991   Gayle Barton, United Way of Buffalo & Erie County
Karen Christie, United Way of Buffalo & Erie County
     
Class of 1990    
     
Class of 1989   Kate Bukowski, M&T Bank
     
Class of
1988
  Robert Murphy, Retired